HİZMETLERİMİZ

AĞ ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerimizin yapısal kablolamadaki ihtiyçlarına marka bağımsız olarak çözüm üretmekteyiz. Her türlü zayıf akım ve elektrik sistemleri ile ilgili alt yapı kablolama işlerinizde anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal sistem güvenliğinize uçtan uca çözümler üretmekteyiz. Kişisel ve kurumsal verilen güvenliğinin önem kazandığı verinin en önemli maden değeri taşıdığı günümüzde sistem bütünlüğü içerisinde ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kriterlerine uygun çözümler sunmaktayız.

VERİ MERKEZİ

Veri mekezi tasarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda veri merkezi ihtiyaçlarınızI buluta taşıyarak yatırımlarınıza farklı ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz.

BAKIM DESTEK HİZMETLERİ

Bakım teknolojik bir ürünün ve/veya sistemin sürekliliği ve uzun ömürlü olması açısından çok önemli bir unsurdur.PC-Server-Çevre Birimleri Bakım/Destek, müşterilerin BT altyapısında yer alan ürünlerinin uçtan uca, standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetimizdir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

From amet glavrida roin nisl risus lore ipsum, tincidunt sed rutrum nec, imperdiet ac enim. Morbi faucibusd ac – lorem glavrida liquam erat volutpat.

ELEKTRİK TAAHHÜT ÇÖZÜMLERİ

Her türlü tesis ile ilgili orta ve alçak gerilim elektrik projelerinizde uygulama aşamasında çözüm sunmaktayız.

ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ

Proin nisl risus, tincidunt sed rutrum nec, imperdiet ac enim. Morbi faucibusd ac – lorem glavrida liquam erat volutpat.

VERİ DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Büyüyen verilerin dijital ortamlarda müşteri ihtiyaçlarına  göre saklanması ile ilgili çözümler sunmaktayız. Bulut tabanlı yedekleme sistemi , SAN,NAS tabanlı yedekleme çözümleri, Sanallaştırma tabanlı yedekleme çözümleri ile veri güvenliği sağlıyoruz.

YAZILIM HİZMETLERİ

Yapay zekanın kullanılabileceği , Bigdata verilerinin işleneceği özel yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.Webportal çözümleri ,Uzaktan Eğitim ,WEBTV uygulamaları ile yazılımsal   çözüm sunmaktayız.

KURUMSAL

2013 yılında kurulan NEOSİS Bilişim Teknoloji A.Ş. , yeniliklere öncülük ederek bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Üstün hizmet kalitesini, doğa ve insan sevgisinden ödün vermeden sunarak, sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. NEOSİS’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, inovasyon odaklı yapı teknolojileri konusunda öncülük etme ilkesiyle iç içe gelişmektedir.

NEOSİS ÇÖZÜMLERİ

Aliquam ex sem, iaculis at interdum non, bibendum non est. In mi sapien, consequat ut consequat eget, aliquet quis lectus. Fusce iaculis odio nec commodo vulputate from amet.

Individual Approach

Gravida rutrum sit amet dolor from pellentesque vestibulum nibh diam, nec rhoncus dolor fringilla non.

Modern Technologies

Gravida rutrum sit amet – from  diam, nec rhoncus dolor fringilla non libero sapien amet.

Complex Sollutions

Pellentesque vestibulum nibh diam, nec rhoncus dolor fringilla non. Maecenas ut libero sapien amet.

Elektrik Taahhüt Hizmetlerimiz

Elektrik Taahhüt işlemlerinde bizden teklif alabilir yada ön çalışma talep edebilirsiniz. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

1538 Sk. 100. Yıl İşçi Blokları Vişnelik Apartments No:55/16 Çankaya/ANKARA

0312 472 02 56